Kasb-hunar maktabida targ‘ibot-tashviqot ishlarini tashkillashtirildi va ma’ruzalar o‘qildi
NamMQI “Muhandislik kommunikatsiyalari fakulteti “Texnik tizimlarda AT” kafedrasi professor o’qituvchilari tomonidan kasb-hunar maktabida targ‘ibot-tashviqot ishlarini tashkillashtirishdi va ma’ruzalar o‘qildi.
Namangan muhandislik-qurilish instituti “Muhandislik kommunikatsiyalari” fakulteti “Texnik tizimlarda AT” kafedrasi 01.06.2023 yil Namangan shahar 2-sonli kasb-hunar maktabi Informatika fani o’qituvchisi M.Rahmonaliyeva boshchiligida “Axborot vositalari mashinalari va kompyuter tarmoqlari operatori” yo’nalishi o’quvchilariga “Texnik tizimlarda AT” kafedrasi o’qituvchilari O.Abdullayeva, N.Abdullayeva, Sh.Nazarovalar Institutda ta’lim olayotgan talabalar uchun yaratilgan shart-sharoitlar hamda 2023-2024 o’quv yili bo’yicha ta’lim yo’nalishlari va hemis tizimi bo’yicha tushunchalar berib o’tdi. O’quvchilar o’zini qiziqtirgan barcha savollarga javob oldi.

Propaganda activities were organized and lectures were given at the vocational school
NamECI "Faculty of Engineering Communications" department "Technical systems IT" department professors organized promotional activities in the vocational school and gave lectures.
Namangan Institute of Engineering and Construction, Faculty of "Engineering Communications", Department of "IT in Technical Systems" 01.06.2023 Vocational School No. 2, Namangan City, under the guidance of Informatics Teacher M. Rahmonaliyeva, "Information Machines and Computer Networks Operator" The teachers of the "IT in Technical Systems" department O.Abdullayeva, N.Abdullayeva, Sh.Nazarova told the students about the conditions created for the students studying at the institute and the 2023-2024 academic year. gave insights into the systems and the hemis system. Students got answers to all the questions they were interested in.