Senator va yoshlar uchrashuvi boʻlib oʻtdi
Yoshlar oyligi doirasida bugun Oliy majlis senati a’zosi, yoshlar parlamenti vakillari hamda yoshlar ishtirokida "Senator va yoshlar" uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Unda Namangan viloyatidan saylangan senator Ikromxon Najmiddinov, Oliy majlis huzuridagi yoshlar parlamenti a’zolari va yoshlar siyosati sohasida faoliyat olib borayotgan tashkilot mas’ul xodimlari so‘zga chiqib, yurtimizda yoshlar uchun yaratilayotgan shart-sharoitlarni haqida so‘zladilar.
Shuningdek, samimiy kechgan uchrashuvda yoshlar tomonidan yoshlar siyosati sohasida amalga oshirilayotgan islohotlar yuzasidan bir qator takliflar bildirildi.

A meeting between the senator and the youth was held
A meeting of "Senator and Youth" was held today as part of the Youth Month, with the participation of a member of the Senate of the Oliy Majlis, representatives of the Youth Parliament and young people.
Senator Ikromkhan Najmiddinov, elected from the Namangan region, members of the youth parliament under the Oliy Majlis, and the responsible staff of the organization working in the field of youth policy spoke about the conditions created for the youth in our country.
Also, during the cordial meeting, a number of proposals were made by the youth regarding the reforms implemented in the field of youth policy.
A group of talented students led by the head of the institute Diorbek Soataliyev participated in the meeting.