“Quvnoq startlar”ning final bosqichi o‘tkazildi
O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining “Sog‘lom turmush tarzini keng tatbiq etish va ommaviy sportni yanada rivojlantirish chora-tadbirlari to‘g‘risida”gi farmoni ijrosi ijrosini ta'minlash maqsadida talabalar festivali doirasida qizlar o‘rtasida “Quvnoq startlar” sport musobaqasining final bosqichi o‘tkazildi.
Unda 1-sonli talabalar turar joyining 5-qavat qizlari 1-o‘rin, 7-qavat qizlari 2-o‘rin hamda 6–qavat qizlari 3-o‘rinni egallab, tegishli ravishda 500 000 so‘m, 400 000 so‘m va 300 000 so‘m pul mukofotini qo‘lga kiritdi.

The final stage of "Happy Starts" was held
In order to ensure the implementation of the decree of the President of the Republic of Uzbekistan "On measures for the wide implementation of a healthy lifestyle and further development of mass sports", the final of the sports competition "Happy Starts" among girls as part of the student festival stage was held.
The girls of the 5th floor of student residence No. 1 took the 1st place, the girls of the 7th floor took the 2nd place, and the girls of the 6th floor took the 3rd place, respectively, 500,000 soums, 400,000 soums. m and won a cash prize of 300,000 soums.