Talabalar professor va Zakovat bosh koordinatori bilan muloqotda bo‘ldi
Namangan muhandislik-qurilish institutida viloyat Zakovat klubi bosh koordinatori Shavkat Shokirov va "Texnik tizimlarda axborot texnologiyalari" kafedrasi professori Ozoda Abdullaeva bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Ushbu uchrashuvda spikerlar faoliyatlari, bugungi kunda amalga oshirayotgan ishlari va kelgusi rejalar haqida so‘zlab berdi.
Talabalarga motivasiya beruvchi tavsiya va tashabbuslar tinglandi. Ularning ko‘plab savollariga batafsil javoblar berildi.
Tadbirda institut birinchi prorektori Odiljon Jakbarov ishtirok etdi va bunday formatdagi muloqotlar yoshlar uchun ayni muddao ekanligini ta'kidlab o‘tdi.

Студенты пообщались с профессором и главным координатором Заковата
Состоялась встреча с главным координатором областного клуба «Заковат» Шавкатом Шокировым и профессором кафедры «Информационные технологии в технических системах» Наманганского инженерно-строительного института Озодой Абдуллаевой.
На этой встрече спикеры рассказали о своей деятельности, чем занимаются сегодня и планах на будущее.
Для студентов были заслушаны мотивационные рекомендации и инициативы. На многие вопросы были даны подробные ответы.
В мероприятии принял участие первый проректор института Одилжон Жакбаров, который отметил, что такой формат общения правильный для молодежи.