Talabalar professor va Zakovat bosh koordinatori bilan muloqotda bo‘ldi
Namangan muhandislik-qurilish institutida viloyat Zakovat klubi bosh koordinatori Shavkat Shokirov va "Texnik tizimlarda axborot texnologiyalari" kafedrasi professori Ozoda Abdullaeva bilan uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Ushbu uchrashuvda spikerlar faoliyatlari, bugungi kunda amalga oshirayotgan ishlari va kelgusi rejalar haqida so‘zlab berdi.
Talabalarga motivasiya beruvchi tavsiya va tashabbuslar tinglandi. Ularning ko‘plab savollariga batafsil javoblar berildi.
Tadbirda institut birinchi prorektori Odiljon Jakbarov ishtirok etdi va bunday formatdagi muloqotlar yoshlar uchun ayni muddao ekanligini ta'kidlab o‘tdi.

The students communicated with the professor and the chief coordinator of Zakovat
A meeting was held with Shavkat Shokirov, chief coordinator of the regional Zakovat club, and Ozoda Abdullaeva, professor of the "Information technologies in technical systems" department, at the Namangan Engineering-Construction Institute.
At this meeting, the speakers talked about their activities, what they are doing today and future plans.
Motivational recommendations and initiatives were heard for the students. Many of their questions were answered in detail.
Odiljon Jakbarov, the first vice-rector of the institute, took part in the event and noted that such format of communication is the right thing for young people.